1 - Paweł Mogielski

Statystyki:

Serwis istnieje od 30 stycznia 2002 roku.

Ceramika - Legionovia 2:2 (czytano 3383 razy, komentowano 6 razy)

Dodano w: niedzielę, 05 czerwca 2011 roku o godzinie: 11:17:23, do kategorii: Wiadomości oficjalne

Ceramika Opoczno zremisowała w meczu 28 kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej z drużyną Legionovii Legionowo 2:2. Jedna z bramke dla drużyna z Opoczna padła po strzale samobójczym, a drugą strzelił najskuteczniejszy w ostatnich spotkaniach zawodnik KSC - Radosław Strzelecki. Na dwie kolejki przed końcem sezonu Ceramika nie może być jeszcze pewna utrzymania. W 29 kolejce naszym rywalem będzie Ursus Warszawa.

Ceramika Opoczno - Legionovia Legionowo 2:2(0:1)

Bramki:
0:1 - Barankiewicz 19
1:1 - Wolski 51 (samobójcza)
2:1 - Radosław Strzelecki 77
2:2 - Karaszewski 78

Skład:
Holewiński - Moskwa, Mogielski, Milczarek, Strzelecki - Grzybek (79 Wróbel), Łopata (74 Kardynia), Zieliński, Bińkowski - Piechna, Stańdo (61 Rakowski (86 Białecki)).
Trener: Dariusz Rogulski

Widzów: ok. 500

Sędziował: Cezary Kostrzewa (Radom)

Piłkarze Ceramiki i Legnionovii stworzyli interesujące widowisko. Goście przyjechali do Opoczna z nastawieniem na obronę i wyprowadzanie kontrataków. Ta sztuka od początku spotkania piłkarzom z Legionowa udawała się bardzo dobrze. W 19 minucie po jednej z kontr gości, Barankiewicz wyprowadził Legionovię na prowadzenie. Ceramika atakowała, stwarzała groźne sytuacje, jednak ciągle główny problem tkwił w skuteczności.

Drużyna KSC rozpoczęła drugą połowę podobnie jak pierwszą od ataków. Do wyrównania udało się dopowadzić w 51 minucie spotkania. Bińkowski dośrodkował w pole karne, tam do piłki doskoczył Grzybek, uderzył głową, a obrońca Legnionovii wybijając piłkę wpakował ją do własnej bramki.

Próby dążenia do zdobycia drugiej bramki i wyjścia na prowadzenie przyniosły efekt w 77 minucie spotkania. Grzybek dośrodkowywał z rzutu rożnego, piłka trafiła do Strzeleckiego, który pewnym uderzeniem głową pokonał bramkarza gości. Radość Ceramiki nie trawała niestety długo. Po wznowieniu gry, rajd przeprowadził zawodnik Legionovii - Karaszewski, minął kilku piłkarzy Ceramiki i pokonał bramkarza KSC wyrównując stan spotkania.

Wynik już się nie zmienił. Ceramika wystąpiła bez kontuzjowanych: Matysiaka, Adamca i Podlewskiego. W trakcie spotkania kontuzji doznał Rakowski.

Do końca sezonu pozostały jeszcze dwie kolejki. Ceramika nie może być pewna utrzymania. W najbliższej kolejce drużyna KSC spotka się z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie - Ursusem Warszawa. W tym spotkaniu potrzebne są drużynie z Opoczna punkty. Piłkarze KSC wykazują duże zaangażowanie na treningach, co powinno się przełożyć na dobre wyniki w ostatnich dwóch spotkaniach sezonu.