1 - Pawe Mogielski

Statystyki:

Serwis istnieje od 30 stycznia 2002 roku.

Radomiak - Ceramika 3:0 (czytano 2414 razy, komentowano 2 razy)

Dodano w: sobot, 28 maja 2011 roku o godzinie: 19:52:21, do kategorii: Wiadomo?ci oficjalne

W meczu 27 kolejki III ligi ?dzko-mazowieckiej, Ceramika Opoczno przegra?a w Radomiu z tamtejszym Radomiakiem 0:3. Pi?karze z Opoczna nie wykorzystali w trakcie spotkania kilku doskona?ych szans na zdobycie bramki, gospodarze za to nie mieli problemw ze znalezieniem drogi do bramki i wysoko wygrali spotkanie.

Radomiak Radom - Ceramika Opoczno 3:0(0:0)

Bramki:
1:0 - Barzy?ski 59
2:0 - Czpak 61
3:0 - Czpak 88

Sk?ad:
Holewi?ski - Moskwa (63 Sta?do), Adamiec, Mogielski, Strzelecki - ?opata, Kardynia (73 Rakowski), Zieli?ski, Milczarek (70 Grzybek), Bi?kowski (89 Wrbel), Piechna.
Trener: Dariusz Rogulski

??te kartki:
30 - Adamiec
90+2 - Sta?do
90+3 - Zieli?ski

Spotkanie mog?o potoczy? si? zupe?nie inaczej. W pierwszej minucie meczu po zagraniu Bi?kowskiego, w sytuacji 100-procentowej sytuacji znalaz? si? Grzegorz Piechna, uderzy? jednak obok s?upka.

W pierwszej po?owie gr? prowadzili gospodarze, jednak to pi?karze Ceramiki stwarzali gro?ne sytuacje. W 36 minucie sytuacji sam na sam z bramkarzem Radomiaka nie wykorzysta? Zieli?ski.

W 59 minucie spotkania Barzy?ski zdoby? bramk? na 1:0, a dwie minuty p?niej podwy?szy? Czpak. Ceramika walczy?a do ko?ca. Na boisku pojawi? si? Sta?do i minut? po wej?ciu na plac gry znalaz? si? w sytuacji sam na sam, jednak nie trafi? w bramk?.

Na kilka minut przed ko?cem spotkania po strzale Piechny pi?ka odbi?a si? od s?upka bramki Radomiaka. Ostatni g?os w spotkaniu nale?a? jednak do gospodarzy, ktrzy za spraw? Czpaka podwy?szyli w 88 minucie na 3:0.

Wynik nie odzwierciedla do ko?ca przebiegu spotkania. Pi?karze KSC zapowiadaj? walk? w kolejnym spotkaniu z Legionovi? na ktre ju? dzi? zapraszamy wszystkich kibicw.