1 - Paweł Mogielski

Statystyki:

Serwis istnieje od 30 stycznia 2002 roku.

Radomiak - Ceramika 3:0 (czytano 2950 razy, komentowano 2 razy)

Dodano w: sobotę, 28 maja 2011 roku o godzinie: 19:52:21, do kategorii: Wiadomości oficjalne

W meczu 27 kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej, Ceramika Opoczno przegrała w Radomiu z tamtejszym Radomiakiem 0:3. Piłkarze z Opoczna nie wykorzystali w trakcie spotkania kilku doskonałych szans na zdobycie bramki, gospodarze za to nie mieli problemów ze znalezieniem drogi do bramki i wysoko wygrali spotkanie.

Radomiak Radom - Ceramika Opoczno 3:0(0:0)

Bramki:
1:0 - Barzyński 59
2:0 - Czpak 61
3:0 - Czpak 88

Skład:
Holewiński - Moskwa (63 Stańdo), Adamiec, Mogielski, Strzelecki - Łopata, Kardynia (73 Rakowski), Zieliński, Milczarek (70 Grzybek), Bińkowski (89 Wróbel), Piechna.
Trener: Dariusz Rogulski

Żółte kartki:
30 - Adamiec
90+2 - Stańdo
90+3 - Zieliński

Spotkanie mogło potoczyć się zupełnie inaczej. W pierwszej minucie meczu po zagraniu Bińkowskiego, w sytuacji 100-procentowej sytuacji znalazł się Grzegorz Piechna, uderzył jednak obok słupka.

W pierwszej połowie grę prowadzili gospodarze, jednak to piłkarze Ceramiki stwarzali groźne sytuacje. W 36 minucie sytuacji sam na sam z bramkarzem Radomiaka nie wykorzystał Zieliński.

W 59 minucie spotkania Barzyński zdobył bramkę na 1:0, a dwie minuty później podwyższył Czpak. Ceramika walczyła do końca. Na boisku pojawił się Stańdo i minutę po wejściu na plac gry znalazł się w sytuacji sam na sam, jednak nie trafił w bramkę.

Na kilka minut przed końcem spotkania po strzale Piechny piłka odbiła się od słupka bramki Radomiaka. Ostatni głos w spotkaniu należał jednak do gospodarzy, którzy za sprawą Czpaka podwyższyli w 88 minucie na 3:0.

Wynik nie odzwierciedla do końca przebiegu spotkania. Piłkarze KSC zapowiadają walkę w kolejnym spotkaniu z Legionovią na które już dziś zapraszamy wszystkich kibiców.