Ceramika Live Serwis - archiwalny serwis internetowy Klubu Sportowego Ceramika Opoczno.

Witaj |Zarejestruj |Zaloguj |Przypomnij hasło

Facebook:


Strzelcy:


8 - Dawid Stańdo
4 - Radosław Strzelecki
4 - Grzegorz Piechna
3 - Łukasz Grzybek
1 - Michał Zieliński
1 - Łukasz Berc
1 - Przemysław Bińkowski
1 - Paweł Mogielski

Statystyki:

Serwis istnieje od 30 stycznia 2002 roku.

Ceramika przegrywa w Piasecznie (czytano 1972 razy, komentowano 0 razy)

Dodano w: niedzielę, 08 maja 2011 roku o godzinie: 11:25:31, do kategorii: Wiadomości oficjalne

W dniu wczorajszym Ceramika Opoczno przegrała w Piasecznie z tamtejszym KP 0:1. Spotkanie rozgrywane było w trudnych warunkach atmosferycznych. Padał deszcz, wiał silny wiatr, a w dodatku płyta boiska nie była przygotowana najlepiej. Nad wynikiem spotkania zaważyła jedna bramka zdobyta przez KP Piaseczno w 47 minucie.

KP Piaseczno - Ceramika Opoczno 1:0(0:0)

Bramka:
1:0 - Konrad Tarkowski 47

Skład:
Holewiński - Moskwa, Milczarek, Adamiec, Strzelecki (75 Mogielski) - Kardynia (62 Wróbel), Łopata, Zieliński, Bińkowski (62 Grzybek) - Stańdo (39 Rakowski), Piechna.
Trener: Dariusz Rogulski

Żółte kartki: Zieliński, Rakowski

Było to typowo remisowe spotkanie, w którym nad losami meczu zaważył jeden błąd obrony KSC, wykorzystany przez gospodarzy. Po utracie bramki przez Ceramikę, nasi piłkarze atakowali, jednak zabrakło skuteczności i mecz zakończył się porażką.

Kolejne spotkanie Ceramika Opoczno rozegra w najbliższą sobotę 14 maja 2011 roku o godzinie 17:00, a rywalem będzie Mazur Karczew. Drużynie z Opoczna punkty są niezwykle potrzebne, można powiedzieć wręcz, że przed nami kolejne spotkanie z kategorii "o 6 punktów".

Trener oraz działacze liczą na to, że w najbliższym spotkaniu odblokują się napastnicy Ceramiki. W ostatnich 3 spotkaniach Ceramika nie zdobyła żadnej bramki i zdobyła zaledwie 2 punkty.

Paweł (Cichy)

Dodaj komentarz:

Tylko zalogowani użytkownicy mają możliwość dodawania komentarzy, aby móc skorzystać z tej opcji zaloguj się, bądź przejdź do rejestracji jeśli jeszcze nie masz konta w Ceramika Live Serwis.

Komentarze: (0)

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany przez użytkowników