1 - Przemysław Bińkowski
1 - Paweł Mogielski

Statystyki:

Serwis istnieje od 30 stycznia 2002 roku.

Pogoń Zduńska Wola - Ceramika Opoczno 2:3 (czytano 2371 razy, komentowano 0 razy)

Dodano w: wtorek, 12 kwietnia 2011 roku o godzinie: 18:00:36, do kategorii: Grupa Deyna

Skład: Wrzeszcz Kamil, Sadzikowski Wiktor, Kopacz Marcin, Szmitka Jan, Ksyta Jakub, Kowalczyk Karol, Rożej Łukasz, Prusek Damian, Grzyb Krystian, Kowalczyk Paweł, Bartyzel Adrian.
Na zmiany wchodzili: Krygiel Łukasz, Pręcikowski Adam.
Bramki: Kowalczyk Paweł 2, Krygiel Łukasz 1.

Bardzo dobre spotkanie rozegrali w miniony weekend podopieczni trenera Marcina Wojtunika wygrywając z wyżej notowanym rywalem ze Zduńskiej Woli 2:3 (2:2). Mecz był ciekawym widowiskiem obfitującym w wiele akcji podbramkowych z obu stron. Jako pierwsi prowadzenie po strzale Pawła Kowalczyka, objęli młodzi zawodnicy z Opoczna, wykorzystując błąd defensywy gospodarzy. Wyrównanie nastąpiło również po błędzie defensywy, ale tym razem bramkę straciła nasza drużyna. Kolejne bramki to wynik ciekawej i ambitnej gry z obu stron. Na prowadzenie 2:1 w 30 minucie wyszli zawodnicy Pogonii. Pod koniec I połowy po zamieszaniu i wybiciu piłki ręką z linii pola bramkowego przez piłkarza gospodarzy sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał Paweł Kowalczyk. Druga połowa to lekka przewaga zawodników Zduńskiej Woli, ale to nasi po pięknej kontrze i wyłożeniu piłki przez Pawła Kowalczyka piłkę w siatce umieścił Łukasz Krygiel zaledwie po 4 minutach od wejścia na boisko. Od tej pory inicjatywę przejęli gospodarze, ale nasi grali skoncentrowanie do samego końca. Brawo!!!