1 - Paweł Mogielski

Statystyki:

Serwis istnieje od 30 stycznia 2002 roku.

Mimo gry w osłabieniu walczyli do końca (czytano 2254 razy, komentowano 2 razy)

Dodano w: niedzielę, 10 kwietnia 2011 roku o godzinie: 14:23:14, do kategorii: Wiadomości oficjalne

(fot. bronradom.pl)

W spotkaniu dwóch najlepszych, po 3 kolejkach rundy wiosennej, drużyn III ligi Ceramika Opoczno przegrała 0:2 w Kozienicach z Bronią Radom. Wynik nie odzwierciedla do końca tego co działo się na boisku.

W 28 minucie w zamieszaniu pod naszą bramką Paweł Mogielski złapał zawodnika Broni za koszulkę. Sędzia od razu podyktował jedenastkę, a obrońcę KSC wyrzucił z boiska. O ile rzut karny Broni mógł się należeć, o tyle już czerwona kartka dla Mogielskiego zdaniem obserwatorów była mocno kontrowersyjna.

Drużynie KSC przyszło grać przez ponad 60 minut spotkania w dziesiątkę. Mimo tego faktu, na drugą połowę na boisko Ceramika wyszła z wielką chęcią do gry i groźnie atakowała gospodarzy. Cała połowa minęła pod dyktandem Ceramiki, KSC atakował całą drużyną, włącznie z Arturem Holewińskim, który włączał się do stałych fragmentów gry.

Druga bramka dla Broni była odzwierciedleniem tego, że praktycznie cała drużyna KSC skupiona była na walce o wyrównanie stanu spotkania.

Wynik idzie w świat, przebieg spotkania nie był szczęśliwy dla Ceramiki. Sędzia swoją decyzją wpłynął pośrednio na wynik spotkania. Miejmy nadzieję, że piłkarze podniosą się, że ta porażka ich nie załamie i kolejne spotkanie będzie dla KSC bardziej szczęśliwe.

Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH kibiców na najbliższe spotkanie z SMS Łódź, które odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 16:00. Jednocześnie podziękowania należą się grupie kibiców Ceramiki, która pojawiła się w Kozienicach w przerwie spotkania i dopingiem starała się pomóc drużynie w zdobyciu wyrównującej bramki.