1 - Paweł Mogielski

Statystyki:

Serwis istnieje od 30 stycznia 2002 roku.

Concordia - Ceramika 0:1 (czytano 2724 razy, komentowano 5 razy)

Dodano w: sobotę, 19 marca 2011 roku o godzinie: 16:52:22, do kategorii: Wiadomości oficjalne

Ceramika Opoczno udanie rozpoczęła rundę wiosenną sezonu 2010/2011 III ligi pokonując w Piotrkowie Trybunalskim tamtejszą Concordię 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 70 minucie spotkania Dawid Stańdo. Spotkanie toczone było w trudnych warunkach (stan murawy ze względu na aurę nie był najlepszy), jednak mimo to drużyna pokazała charakter i serce do walki i odniosła zwycięstwo.

Concordia Piotrków Tryb. - Ceramika Opoczno 0:1

Bramka:
0:1 - Dawid Stańdo 70

Skład:
Holewiński - Moskwa (71 Piechna), Adamiec, Milczarek, Strzelecki (88 Mogielski), Matysiak, Łopata, Kardynia (46 Zieliński), Bińkowski - Rakowski (46 Grzybek), Stańdo.

Dodaj komentarz:

Tylko zalogowani użytkownicy mają możliwość dodawania komentarzy, aby móc skorzystać z tej opcji zaloguj się, bądź przejdź do rejestracji jeśli jeszcze nie masz konta w Ceramika Live Serwis.

Komentarze: (5)

Alfredo (komentował: 31 razy), dodany w: sobotę, 26 marca 2011 roku o godzinie: 17:20:18

Po bardzo słabym meczu oraz graniu od 30 minuty z przewagą jednego zawodnika Ceramika zremisowała 0:0 z Pilicą Przedbórz.

ynwa (komentował: 161 razy), dodany w: niedzielę, 20 marca 2011 roku o godzinie: 19:09:35

brawo za wynik i walkę.teraz z pilicą trzeba 3pkt zdobyć bo później terminarz ciężki

michal92 (komentował: 37 razy), dodany w: niedzielę, 20 marca 2011 roku o godzinie: 14:11:51

gratuluje zwycięstwa , aczkolwiek gra druzyna nie gra jeszcze najlepiej szczególnie martwi mnie postawa rakowskiego ale mam nadzieje ze z dnia na dzień będzie odzyskiwał swoją forme :)

piotrek90 (komentował: 6 razy), dodany w: niedzielę, 20 marca 2011 roku o godzinie: 09:12:32

Pierwszy mecz obiecujący, to początek a zawsze poczatki sa najgorsze :) Opoczno 100% RTS

(komentował: 34 razy), dodany w: sobotę, 19 marca 2011 roku o godzinie: 17:15:40

Cieszy zwycięstwo 1-0, ale poziom meczu i to nie tylko ze względu na stan murawy był katastrofalny. W pierwszej połowie praktycznie bez żadnych okazji. Zupełnie bezproduktywny Rakowski. Po zmianie stron i wymianie go na Grzybka gra wyglądała o wiele lepiej. Grzybek ze Stańdo dobrze z przodu, rozumieli się, dużo widzieli. Bramka po podaniu z środka pola do Stańdy, ten urwał się obrońcy, minął bramkarza i trafił do pustej bramki choć kąt i obrońca na plecach mu nie ułatwiały. Jerzyk wyciągnął też jedną piłkę, sparował na poprzeczkę. Podsumowując łatwiej o punkty nie będzie, bo Concordia grała bardzo słabo. Dobrze, że udało się ustrzelić. Ale nasza gra też pozostawia wiele do życzenia. Oby weszli szybko w rundę i zaczęli lepiej grać...