1 - Paweł Mogielski

Statystyki:

Serwis istnieje od 30 stycznia 2002 roku.

Ceramika - Oskar 3:1 (czytano 1658 razy, komentowano 0 razy)

Dodano w: sobotę, 12 marca 2011 roku o godzinie: 16:54:15, do kategorii: Wiadomości oficjalne

W ostatnim sparingu przed inauguracją rundy wiosennej sezonu 2010/2011, Ceramika Opoczno pokonała występujący w klasie okręgowej Oskar Przysucha 3:1. Bramki zdobywali: Strzlecki, Grzybek i Moskwa. W sobotę 19 marca 2011 o godzinie 15:00 Ceramika zmierzy się w meczu 16 kolejki III ligi z Concordią Piotrków Tryb. (mecz w Piotrkowie).

Ceramika Opoczno - Oskar Przysucha 3:1

Bramki:
Strzelecki, Grzybek oraz Moskwa

Skład:
Holewiński - Moskwa, Adamiec, Berc, Strzelecki - Matysiak, Łopata, Zieliński, Bińkowski - Grzybek, Rakowski.
Na zmiany: Goleń, Milczarek, Podlewski, Kardynia, Biniek, Wróbel, Piechna, Mogielski.
Trener: Dariusz Rogulski

W 20 minucie groźnej kontuzji ręki doznał Łukasz Berc.

W 55 minucie po podaniu Bińkowskiego, wychodzącego na czystą pozycję Rakowskiego sfaulowano w polu karnym. Wykonujący jedenastkę Bińkowski strzelił wprost w bramkarza.

Zespół w ostatnim spotkaniu sparingowym pokazał kilka ładnych akcji. Jednak jak to się zdarzało już często, drużyna Ceramiki przespała pierwsze minuty spotkania i tylko dzięki bardzo dobrej dyspozycji bramkarza Artura Holewińskiego, nie straciliśmy bramki na początku spotkania.