1 - Paweł Mogielski

Statystyki:

Serwis istnieje od 30 stycznia 2002 roku.

LKS Będków - Ceramika II Opoczno 1:6 (czytano 846 razy, komentowano 2 razy)

Dodano w: niedzielę, 28 marca 2010 roku o godzinie: 14:33:02, do kategorii: Rezerwy - Ceramika II

Bramki: D. Kwiatkowski 13 (tzw. szczupak, asysta M. G±siorowski), M. G±siorowski 19 (asysta Kwiatkowski), M. Marszałek 31 (akcja indywidualna), Cie¶lak 40 (asysta G±siorowski), P. Belica 75 (asysta G±siorowski), G±siorowski 85 (akcja indywidualna)

Skład:
Mateusz Goska - Marek Szewczyk, Adrian ¦wi±der (40 Tomasz Goska), Bartosz Sulgostowski, Michał G±siorowski, Szymon Bernacki, Patryk Belica, Daniel Kwiatkowski, Mateusz Marszałek (80 Maciej Sulgostowski), Mateusz Cie¶lak (60 Mateusz Wieczorek, Paweł Grzybek (65 Maciej Włodarczyk). Nie zagrali: Dawid Kubiszewski, Michał Młynarczyk
Trener: Marcin Wojtunik

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando dobrze zorganizowanej Ceramiki, której gra zaowocowała 4 bramkami i przynajmniej 4 nie wykorzystanymi sytuacjami. W drugiej połowie obraz gry uległ lekkiej zmianie, wygrywaj±cy wysoko (1:4) zawodnicy Ceramiki oszczędzali siły i kontrolowali wynik dokładaj±c jeszcze dwie bramki. Na wyróżnienie zasługuje cały zespół, który b. dobrze wystartował w rundzie rewanżowej, a szczególne wyróżnienie dla M. G±siorowskiego.